Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

NÁKUPNÍ ŘÁD

Provozovatel

Provozovatelem internetového obchodu Vakomobiliář.cz (dále jen Prodávající) je VAKOmobiliář s.r.o., Vlastina 889/23, Praha 6, 16100, Česká republika, IČ: 06195954, DIČ: CZ06195954.

Objednávka

Objednávku učiní Kupující přímo v internetovém obchodě. Po zadání objednávky do objednávkového systému (poté, co Kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky) je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Ceny

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny v internetovém obchodě nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce.

Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány včetně DPH. Prodávající je plátcem DPH.

Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího

Zrušit objednávku před expedicí je možné kdykoliv telefonicky na číslech 212 286 355, 608 950 222 nebo na základě e-mailu odeslaného Kupujícím na e-mailovou adresu Prodávajícího. Dle zákona 367/2000 Sb. má kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu Prodávajícího (Vlastina 889/23, Praha 6 Ruzyně, 16100) jako obyčejný balík. Zásilky vrácené formou dobírky nebudou přijaty. Zboží včetně originálního obalu musí být v bezávadném stavu, nepoškozeno, neporušeno, nepoužito, včetně všech dokladů, schopno další distribuce. Součástí vrácené zásilky musí být doklad o koupi v našem obchodě - faktura. Na základě takto vráceného zboží budou Prodávajícím neprodleně vráceny i peníze za objednané zboží a to ve výši částky, za kterou bylo zboží koupeno (bez poštovného). V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude Prodávající schopen akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět. Na vrácení zboží je potřeba předem upozornit e-mailem Prodávajícího a to ve znění "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR číslo (číslo objednávky) a požadují vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo (vaše číslo účtu). Datum a podpis"

Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s Kupujícím) zejména v případech:

  • kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné ident.kupujícího
  • kdy není schopen doručit zboží v daném termínu 
  • v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává 
  • kdy se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží
  • pokud zákazník nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odborná instalace Nabízíme odbornou instalaci.
MNOŽSTEVNÍ SLEVY Při nákupu více kusů Vám nabídneme množstevní slevu
Doprava Zajištění přepravy a to i nadměrných zásilek
Servis Nabízíme záruční a pozáruční servis
Vakomobiliar.cz na Firmy.cz Moderní eshop od  Webmiumeshop