Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

PLATBA A DOPRAVA ZBOŽÍ

Způsob doručení

Česká pošta

Vámi objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty po celé ČR jako "Balík do ruky". Cena poštovného a balného činí 135,- Kč vč. DPH. Cena poštovného a balného na dobírku činí 129,- Kč vč. DPH. Doprava Českou poštou je omezena váhou ( 30Kg jeden balík) a délkou (do 2m). Rozvážka v pracovní dobu do druhého dne, v případě nepřítomnosti má být adresátovi balíku zanecháno oznámení o uložení zásilky a ta je uložena po dobu 7 dní. Pro nadměrné zásilky používáme smluvního přepravce a cena dopravy vám bude vypočítána dle váhy balíku a vzdálenosti. Změna ceny dopravy s vámi bude konzultována.

DPD

Vámi objednané zboží zasíláme prostřednictvím DPD po celé ČR. Cena poštovného a balného činí 164,- Kč vč. DPH. Cena poštovného a balného na dobírku činí 198,- Kč vč. DPH. Doprava DPD je omezena váhou ( 30Kg jeden balík) a délkou (do 1,7m). Pro nadměrné zásilky používáme smluvního přepravce a cena dopravy vám bude vypočítána dle váhy balíku a vzdálenosti. Změna ceny dopravy s vámi bude konzultována.

Doba doručení

Doba doručení se pohybuje od 1-5 dnů, záleží je-li zboží skladem. Přibližná doba doručení Vám bude předem sdělena při vyřizování objednávky. V případě, že Prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do 5 dnů, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s Kupujícím způsob realizace této objednávky.

Osobní odběr - dle dohody

Objednané zboží je možné osobně vyzvednout na adrese naší provozovny VAKOmobiliář, U Prioru 6, Praha 161 00, kde jsme v pracovní dny k zastižení od 8:30 do 16:30

 

 

Odborná instalace Nabízíme odbornou instalaci.
MNOŽSTEVNÍ SLEVY Při nákupu více kusů Vám nabídneme množstevní slevu
Doprava Zajištění přepravy a to i nadměrných zásilek
Servis Nabízíme záruční a pozáruční servis
Vakomobiliar.cz na Firmy.cz Moderní eshop od  Webmiumeshop